Poznaj nas bliżej!

Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna jest spółką, która specjalizuje się w zarządzaniu i sprzedaży nieruchomości.

 

NIERUCHOMOŚCI

W swoim portfelu przeznaczonym do sprzedaży posiadamy zróżnicowaną ofertę nieruchomości – zarówno lokale mieszkalne, lokale usługowe, budynki mieszkalne i niemieszkalne, jak i nieruchomości niezabudowane: grunty pod zabudowę, grunty rolne i inwestycyjne. Nasze nieruchomości usytuowane są na terenie całej Polski.

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Z uwagi na różnorodność portfela nieruchomości zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i Inwestorów. Zapraszamy również pośredników i ich Klientów zainteresowanych nabyciem nieruchomości, z którymi wspólnie będziemy współpracować nad zawarciem transakcji.

Współpracując z nami, nasi Klienci nie opłacają prowizji. Nie działamy typowo jako pośrednik na rynku, mimo że oferujemy nieruchomości należące do rodziny spółek.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od 2014 r. Od tego czasu zdobyliśmy szerokie doświadczenie oraz zaufanie Klientów. Nasza firma dynamicznie rozwija się, stale udoskonalając nasze usługi i poszerzając ofertę. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć oraz zadowolenia naszych Klientów, które stanowią dla nas najwyższy priorytet.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Naszą misją jest zapewnienie Państwu kompleksowej obsługi. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i odpowiadać na wszystkie pytania od pierwszego telefonu do końca przebiegu transakcji.

Oddajemy w Państwa ręce wyszukiwarkę nieruchomości, która pozwoli Państwu szybko i sprawnie znaleźć nieruchomość, której poszukujecie.